Hakkımızda

 

Biz Kimiz ?

Tanıtım Referans Eğitim ve Danışmanlık LTD. ŞTİ, 2006 yılında kurulan, üretim yapan şirketlere nitelikli personel seçiminde uzman kadrosu ile profesyonel hizmet veren, özel istihdam izni ile çalışan bir insan kaynakları şirketidir.

Sahibi olduğu www.trdanismanlik.com.tr insan kaynakları sitesi sayesinde geniş aday veritabanına sahip olduğu için hızlı çözümler üretmektedir.

TRDanışmanlık, yerli ve yabancı sermayeli çok sayıda saygın şirketlere  seçme ve yerleştirme hizmeti vermektedir.

TRDanışmanlık, üretim yapan şirketlere yönelik piyasa ücret araştırması yaptığı için, ücret konusunda müşterilerine yönlendirici çalışmalarla doğru ücretin belirlenmesinde destek olmaktadır.

En önemli referanslarımız kaynağımız müşterilerimiz ve işe yerleştirdiğimiz  adaylardır.

TRDanışmanlık, firmalara sahip oldukları insan kaynakları gücünü fark etmeleri, yüksek niteliğe sahip ve kurum kültürlerine uyum sağlayabilecek kişileri organizasyonlarına katmaları ve elde tutmaları için çözümler geliştirir. Organizasyonların karşılaştıkları ya da karşılaşabilecekleri problemlerin saptanması ve çözümlenmesi aşamalarında danışmanlık hizmetleri verir.
 
TRDanışmanlık sahip olduğu gücünü, insan kaynakları danışmanlığı alanındaki 10 yılı aşkın tecrübesinden ve sadık müşterilerinden alır. Bugüne kadar 1.000’den fazla firma, insan kaynakları alanındaki ihtiyaçlarını TRDanışmanlık’ın sunduğu yenilikçi çözümlerle karşılamıştır.Farklı illerden gelen taleplere de rahatlıkla çözüm üretebilen TRDanışmanlık, dinamik ekibi ile müşterilerine etkili ve hızlı hizmet sağlar. İddialı veri tabanı, referansları ve hizmet anlayışı TR’nin sağlam ve sürekliliğe dayanan geçmişinin izlerini taşır.
 
Uluslararası standartlar ile yerel deneyimlerin sentezinden oluşan hizmet anlayışı ile müşterilerine özel esnek çözümler üretir. Tüm işletmelerde insan kaynağının güçlenmesini hedefler. İnsan Kaynakları alanındaki değişim ve gelişimde öncü rol oynayan, insan kaynakları verimliliğinin arttırılmasında etkin işleve sahip, uluslararası rekabeti ve evrensel başarı kriterlerini kendine rehber edinmiş bir firma olmak vizyonuyla hareket eder.
 
Müşterilerinin farklı coğrafyalardaki farklı gereksinimlerine en hızlı ve doğru çözümü üretme konusunda kanıtlanmış bir iddiaya sahip olan TRDanışmanlık, projelerin gerektirdiği eşgüdüm, ofisler arası sinerji ve yakın takip yaklaşımı ile, müşterilerinin “hayatını kolaylaştırır’’.
Son güncelleme tarihi 28.09.2021 23:37:59. Bu sayfa 2583 kez görüntülendi.
İleitşim | Yeni Üyelik | Müşteri Hizmetleri | Güvenlik & Gizlilik | Sıkça Sorulan Sorular
Hakkımızda | Kadromuz | Yardım

TRDanismanlik.com.tr Tanıtım Referans Eğitim ve Danışmanlık LTD. ŞTİ. Kuruluşudur (2006 - 2021) Türkiye İş Kurumu 28/11/2012 tarihli 458653 numaralı izini ile faaliyet göstermektedir.
2006 - 2021 Bütün hakları saklıdır. Coded by Burhan ALTINTAŞ