Güvenlik Gizlilik
 

 

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgiler ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. BeyazEsyaCadiri.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri yasal gereklilikler dışında, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir nedenle açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla veya kurumlarla paylaşmamayı ve kötüye kullanmamayı taahhüd eder. İstediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz. Üyelikten ayrılmanız durumunda tüm bilgileriniz silinir ve isteğiniz dışında kullanılmaz.

-- Veri Kulanımı;

TRDanismanlik.com.tr  üye olurken girdiğiniz genel kullanıcı bilgilerini (ad-soyad, e-mail, adres, telefon gibi) yalnızca, sitenin verdiği hizmetleri daha etkin kılmak için kullanır veya iş ortaklarıyla paylaşır.


-- Üyelik Bilgilerinizin Güvenlik ve Gizliliği
 

TRDanismanlik.com.tr adresine üye olmak için girmiş olduğunuz hiçbir bilgi, Tanıtım Referans Eğitim ve Danışmanlık Limited Şirketi tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.
 
Tanıtım Referans Eğitim ve Danışmanlık Limited Şirketi bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.
İlgili forma girdiğiniz e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca Tanıtım Referans Eğitim ve Danışmanlık Limited Şirketi tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde  kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri tarafınıza gönderilebilir.
 
Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.
 
Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren sözleşmede yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.  Tanıtım Referans Eğitim ve Danışmanlık Limited Şirketi (TRDanismanlik.com.tr) bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir ihtar, uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkımız saklı tutulmaktadır. Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sadece kendinizin sorumlu olduğunuzu ve eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız hususunu önemle ihtar ederiz.
 
Tanıtım Referans Eğitim ve Danışmanlık Limited Şirketi
Son güncelleme tarihi 28.09.2021 23:03:38. Bu sayfa 1454 kez görüntülendi.
İleitşim | Yeni Üyelik | Müşteri Hizmetleri | Güvenlik & Gizlilik | Sıkça Sorulan Sorular
Hakkımızda | Kadromuz | Yardım

TRDanismanlik.com.tr Tanıtım Referans Eğitim ve Danışmanlık LTD. ŞTİ. Kuruluşudur (2006 - 2021) Türkiye İş Kurumu 28/11/2012 tarihli 458653 numaralı izini ile faaliyet göstermektedir.
2006 - 2021 Bütün hakları saklıdır. Coded by Burhan ALTINTAŞ