İnsan Kanyanları ve Yönetim Danışmanlığı

TR Danışmanlık olarak,İnsan kaynakları yapılanma projelerimizde ürettiğimiz pek çok bilgi,kurduğumuz sistemler ve hayata geçirdiğimiz uygulamalar ile hizmet verdiğimiz firmanın kurumsallaşması sürecine katma değer sağlamaya çalışıyoruz.

Yol haritamız;

NEREDEN BAŞLASAK? Önce firmanın ve çalışanların ihtiyaçlarını tespit ediyoruz.

NELER YAPSAK? Sonra bu ihtiyaçlara cevap verecek İK sistemleri kurguluyoruz.

NASIL ANLATSAK? İK’ nın tüm bu kurulan sistemlerin çıktılarını, yönetimin karar alma süreçlerine etki edecek şekilde rakamlarla /raporlarla /analizlerle ifade edebilmesi için bir altyapı oluşturuyoruz.

Sunulan Fayda

Kurulacak etkili bir veri analizi, değerlendirme ve raporlama sistemi hem İK Departmanları’nın stratejik iş ortağı olarak yönetim kademesindeki etkililiğini arttıracak, hem de kuruma karar alma süreçlerinde birçok fayda sağlayacaktır. Bu faydalardan başlıcaları, maliyet azaltıcı istihdam uygulamaları, karar süreçlerinde somut kriterler ile doğru yöntemlerin belirlemesi, iş veriminin arttırılması, eğitim ve gelişim hizmetlerinin etkinliği, personel dönüşüm oranının düşürülmesidir.

 

Son güncelleme tarihi 03.01.2018 . Bu sayfa 2144 kez görüntülendi.
İleitşim | Yeni Üyelik | Müşteri Hizmetleri | Güvenlik & Gizlilik | Sıkça Sorulan Sorular
Hakkımızda | Kadromuz | Yardım

TRDanismanlik.com.tr Tanıtım Referans Eğitim ve Danışmanlık LTD. ŞTİ. Kuruluşudur (2006 - 2021) Türkiye İş Kurumu 28/11/2012 tarihli 458653 numaralı izini ile faaliyet göstermektedir.
2006 - 2021 Bütün hakları saklıdır. Coded by Burhan ALTINTAŞ